Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Akıllı Çatı

AKILLI ÇATI SİSTEMİ

Akıllı Çatı Sistemi her alan için manuel ve otomatik seçeneklerle proje üretebilmektedir. Akıllı tavan sistemlerimiz demontaj/kurulum dahil kurulabilen sistemler arasındadır.

Binlerce pergola projesine imza attık. Türkiye’nin en çok tercih edilen markalarından biri olduk. Artık tüm dünyaya hizmet etmek istiyoruz..

Alanında uzman kadromuz, Türkiye ve Avrupa’da Orta Doğu’da birçok ülkeye hizmet sunma kapasitesine sahiptir.

Güvenlik standartlarına uygun, kaliteli malzeme ve uzman işçilik ile uzun ömürlü pergolalar üretiyoruz.

30 yıllık uzun bir geçmişe sahip deneyimli bir şirketiz.

AKILLI ÇATI SİSTEMLERİ
Bahçe, Teras, Çatı ve ihtiyaç duyabileceğiniz her alanda istediğiniz çözümü sunar. İşletmelerde ve özel mülklerde en çok tercih edilen modellerden biridir. Estetik görünümü ve dört mevsim kullanım özellikleri ile maksimum konfor sağlar. Manuel çalıştırmanın yanı sıra motorlu modellerde uzaktan kumanda ve programlanabilir özelliklere sahiptir.

Üretim ve kurulum aşamaları yüksek güvenlik standartları esas alınarak yapılmaktadır. Şirketimizin önceliği güvenliktir. Sağlam uzun ömürlü yapıların güvenlikle birlikte estetik bir görünüme sahip olmasına önem verir. Tüm projelerimiz bu ilkeler dikkate alınarak üretilmekte ve montajı yapılmaktadır.

TEKLİF TALEBİ OLUŞTUR


    PergolaBioclimaticAkıllı ÇatıKayar CamCam BalkonAlüminyum ProfilGiyotin CamTente SistemleriWintent ModelZip PerdeZip TavanFotoselli Kapı

    İlgilendiğiniz ürünlerin üstüne tıklayın.    Soru: 6 + 7