Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

PERGOLA MODELERİ

Pergola sistemlerinde Türkiye’nin en çok tercih edilen markalarından biridir. Motorlu, Manuel ve farklı özellik-tasarımları ile Pergola projeleri hazırlıyoruz.

Türkiye’nin en çok tercih edilen pergola markalarından biri olan Seçkin Tente Sistemleri şimdi tüm Dünyaya hizmet sunuyor.

Alanında uzman kadromuz, Türkiye ve Avrupa’da Orta Doğu’da birçok ülkeye hizmet sunma kapasitesine sahiptir.

Güvenlik standartlarına uygun, kaliteli malzeme ve uzman işçilik ile uzun ömürlü pergolalar üretiyoruz.

30 yıllık uzun bir geçmişe sahip deneyimli bir şirketiz.

Pergola kelimesi, Latince saçak anlamına gelen “pergule” kelimesinden gelir ve İtalyanca’da “pergola” anlamına gelen bir kelimedir. Daha sonra İtalyanca aracılığıyla dünyanın tüm dillerinde aynı ifadeyi içeren evrensel bir kelime haline geldi. Pergola tente sistemi sayesinde yatay, burgulu ve çatı şeklindeki açıklıklar tente ile kapatılabilmektedir.

Pergola tente sistemi yaz aylarında güneşlik olarak sizi güneşten, açılır kapanır çatısı ve su geçirmez özelliği ile yağmurlu havalarda yağmurluk olarak yağmurdan koruyacaktır. Dilerseniz pergola tente sisteminizi camla kaplatabilir, tente sistemlerinizi açılır kapanır bir kış bahçesine çevirebilirsiniz. Böylece kış aylarında açık bir alandaymış gibi bahçenizde, verandada veya balkonunuzda çardak tentenizin altında soğuktan etkilenmeden kışın tadını çıkarabilirsiniz.

Pergola modellerimiz kişiye özeldir. Standart modellere ek olarak ihtiyaç duyulan ek donanım ve uygulamaları destekler.

Her alanın pergola ihtiyacının kendine has özellikleri vardır. Müşterilerimizin verdiği bilgilere göre en uygun model ve yapısal özellikler ile ücretsiz tasarım çalışması hazırlıyoruz.

TEKLİF TALEBİ OLUŞTUR


    PergolaBioclimaticAkıllı ÇatıKayar CamCam BalkonAlüminyum ProfilGiyotin CamTente SistemleriWintent ModelZip PerdeZip TavanFotoselli Kapı

    İlgilendiğiniz ürünlerin üstüne tıklayın.    Soru: 3 + 3