Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Bioclimatic

bioklimatik

Seçkin Tente Sistemi Bioklimatik modelleri istediğiniz ölçü ve özelliklerde üretilmektedir. Ek donanımlarla konforunuzu daha da artırır.

Her mekanda kullanılabilen Bioklimatik Pergola Sistemleri halk arasında daha yaygın olarak Rolling Roof, açılır kapanır çatı, döner teras veya katlanır teras olarak bilinmektedir.

Açık havanın tadını en keyifli şekilde çıkarmanız için geliştirilen bioklimatik pergolalar bahçe tasarımlarının vazgeçilmez sistemleri arasında yer alıyor.

Kış bahçesi tasarımlarında sıklıkla tercih edilen bu sistem, cam sistemi ile tasarlanmış tek bir mekanizma olduğu için aydınlatma için en ideal seçimdir.

Sistemde kullanılan cam sistemleri fırtına, dolu gibi olumsuz hava koşullarına dayanıklı olarak üretilmektedir.

Biyoklimatik Pergola Özellikleri
Sistem açıkken dahi kaliteli tasarım profilleri ile yağmur ve kardan etkilenmeden havalandırma sağlar.
Her açıda açılabilen paneller sayesinde istenilen miktarda gün ışığından yararlanma imkanı sunar.
Her mekanda uygulama imkanı sağlayan bioklimatik pergola dünyadaki hiçbir sunroof düzeneğinde olmayan katlama ve toplanma hareketini bir araya getiriyor.
Bioklimatik pergola sisteminde panellerin katlanma hareketi ile çatıdan havalandırma sağlarken gölgeleme özelliğini kaybetmez.
Panellerin katlanır özelliği sayesinde, temizlik için çatıya gitmeye gerek kalmadan içeriden kolayca temizlenebilirler.
Bioklimatik pergola modelleri isteğe bağlı olarak elektrostatik fırın boyası ile renklendirilebilir; Program istenilen renkte yapılabilir.
Rolling Roof tavan montajı, hem katlanma hem de toplanma hareketlerini bir arada sunabilme özelliği ile diğer pergola çeşitlerine göre büyük bir avantaja sahiptir. Gün ışığı gibi dış ortam etkilerinin iç mekanlarda istenilen miktarda alınmasına veya iç mekandan uzaklaştırılmasına imkan verir.

TEKLİF TALEBİ ALIN


    PergolaBioclimaticAkıllı ÇatıKayar CamCam BalkonAlüminyum ProfilGiyotin CamTente SistemleriWintent ModelZip PerdeZip TavanFotoselli Kapı

    İlgilendiğiniz ürünlerin üstüne tıklayın.    Soru: 9 + 8