Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

TENTE SİSTEMLERİ

SEÇKİN TENTE SİSTEMLERİ İSTANBUL

1987 yılından bu yana gölgelik ürünleri üreten Seçcin tente ihtiyaçlarınıza göre birçok model sunmaktadır. İşlemler ve özel mülkler için manuel, motorlu, uzaktan kumanda tercihleri ile özelleştirilebilen birçok tente modeli üretmektedir.

Güvenlik standartlarına uygun, kaliteli malzeme ve uzman işçilik ile uzun ömürlü tente modelleri üretmekteyiz.
30 yıllık uzun bir geçmişe sahip deneyimli bir şirketiz.

Mafsallı Tente Sistemleri
Körüklü Tente Sistemleri
Kaset Tente Sistemleri
Çift Tente
Sabit Tente Sistemleri
Klasik Tente Modelleri

Seçkin tente sistemleri hakkında bilgi almak için istediğiniz ölçü ve bilgileri tarafımıza iletebilirsiniz.

MAFSALLI ÇADIRI
Özel mülklerde ve işletmelerde sıkça gördüğünüz tente modellerinden biri olan mafsallı tente, uygulandığı alanlarda güzel bir görüntü oluşturarak mülkünüzde veya iş yerinizde ihtiyaç duyulan gölgelemeyi sağlar.

Mafsallı bir model olan belden kırmalı tente, farklı kumaş modellerine baskı seçeneği ile üretilebilmektedir. Gölgeye ihtiyaç duyulan her alanda pratik bir çözüm olan mafsallı model ihtiyaca göre özelleştirilebilir. Manuel kontrol seçeneklerinin yanı sıra alternatif ihtiyaçlara yönelik özel modeller geliştirilebilmektedir.

ÇİFT AÇILIR TENTE
Çift açılır tente modeli, işletmelerde veya parklarda ihtiyaç duyulan geniş gölgelik alanları yaratır. Ayarlanabilir eklemler sayesinde gölge alanını istediğiniz bölge ile sınırlandırabilirsiniz. Şık bir görünüm, baskı seçeneği ve yüksek güvenlik standartları ile üretilmektedir. Çift açılım modelleri kişiye özel seçeneklerle istenilen ölçülerde sipariş verilebilir.

KÖRÜKLÜ TENTE MODELİ
Genellikle işletmeler tarafından tercih edilen körüklü tente modeli, pencereleri yağmurdan korumak ve uygulandığı alanlarda estetik bir görünüm elde etmek amacıyla kullanılmaktadır. Baskı seçeneği ve kullanım alternatifleri ile kişiye özel tente modelleri arasındadır. Demir iskelet sistemi ile vantilatör gibi sarılabilen Körük model tente sistemlerini uzun ömürlü, kaliteli malzeme ve işçilik ile üretmekteyiz.

SABİT TENTE MODELİ
Uygulanan model, fonksiyonel olarak tasarlandığı için adından da anlaşılacağı gibi sabit kalır. Farklı renk kumaş seçenekleri, dijital baskı ve istenilen ölçülerde üretim yapılabilmektedir. Sabit model tenteler işletmelerde ve özel mülklerde sıklıkla tercih edilen modeller arasındadır.
Sabit tente adından da anlaşılacağı gibi kapı, pencere önü gibi yerlerde duvara monte edilerek kullanılır. Diğer tente çeşitlerinden en büyük farkı hareket etme mekanizmasının olmamasıdır.
Dekoratif yani sabit bir tente yaptırmayı planlıyorsanız zevkli bir kişiliğe sahip olduğunuzu söylemekte fayda var. Tenteye yuvarlak hatlar vermek daha kolay olduğu için estetik görünümler için tercih edilebilir. Uygulandığı alanlara görsel bir değer katmasının yanında uygulama kolaylığı ve daha ekonomik olması tercih nedenlerini arttırabilmektedir.

KASET TENTE MODELİ
Kaset tente sistemleri, kompakt kaset sistemi ile çalışan ve uygulandığı dış mekanlara estetik bir görünüm kazandıran bir tente modelidir. Mekanizma, kumaşı uzun yıllar doğal koşullara karşı koruyarak bakım onarım ihtiyacını en aza indirir.

Yeni model Kaset Tente, şık tasarımı ve kompakt kaset sistemi ile dış cepheye estetik katıyor. Kaset sistemi, kumaşın ve mekanizmanın doğal koşullardan tam olarak korunmasını sağlayarak bakım ve onarım ihtiyacını en aza indirir. Çalışma prensibi olarak; Tente kumaşı profil kasetinde saklanır. Bu sayede kumaşın uzun ömürlü olması sağlanır. Bu kaset sistemi kapalıyken bile oldukça şık bir görünüm oluşturmaktadır.

Konsepte uygun alüminyum ve kumaş seçenekleri ile mekanlarınıza değer katabilirsiniz. Şık çizgileri ve kullanım kolaylığı ile görsel şıklık açısından fonksiyonel ihtiyaçlarınızı karşılayacak kasetli tente sistemleri ile gölge ötesinde konforu yaşayabilirsiniz.

TEKLİF TALEBİNDE BULUNUN


    PergolaBioclimaticAkıllı ÇatıKayar CamCam BalkonAlüminyum ProfilGiyotin CamTente SistemleriWintent ModelZip PerdeZip TavanFotoselli Kapı

    İlgilendiğiniz ürünlerin üstüne tıklayın.    Soru: 2 x 6